fbpx

7 lat

w branży

Jestem trenerem i żywieniowcem z ponad 7 letnim doświadczeniem. Autorem książek, licznych publikacji oraz czynnym kulturystą z tytułem Mistrza Polski do 90kg.

Samo wykształcenie nie czyniłoby mnie ekspertem, jeśli nie byłoby poparte pasją i pragnieniem ciągłego rozwoju (zarówno w teorii jak i praktyce) do treningu siłowego, przygotowanie motorycznego sportowców, dietetyki oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia.

Swoją wiedzę przekładam na ciągłe doskonalenie swojej sylwetki oraz sylwetki moich podopiecznych dając im nie tylko narzędzia do uzyskania wymarzonego ciała, ale również stałe wsparcie, które wspiera cały proces przemiany i osiągnięcie sukcesu.

Poza prowadzeniem osób do wymarzonej sylwetki, prowadzę również szkolenia, kursy online, kursy trenerskie oraz seminaria.

— Miron Heinze | Mistrz Polski.

O MNIE

Historia

mojego

mistrzostwa

Zdobycie tytułu mistrzowskiego można powiedzieć że osiągnąłem sam, swoją wiedzą, swoim uporem i mocnym pragnieniem osiągnięcia czegoś więcej niż przeciętne.

Wsparciem była oczywiście moja wspaniała żona, która była zawsze przy mnie i wspierała mnie w cięższych chwilach, jak również cieszyła się ze mną sukcesami.

Dlaczego o tym pisze? Ponieważ chciałbym zaszczepić również w tobie, chęć osiągnięcia czegoś więcej, niż to co utarło się za powszechne. Być może myślisz że z natury jesteś chudzielcem albo grubaskiem, i tak musi być. Też tak myślałem, całe moje dzieciństwo miałem nadwagę i byłem często wytykany palcami, jednak wiedza którą sukcesywnie zdobywałem, jak również potężna chęć zmiany pozwoliły mi przestać być „starym ja”.

Nie jesteś skazany na to co masz aktualnie w lustrzanym odbiciu, nawet jeśli twoje geny nie są idealne to odpowiednim działaniem jesteś w stanie osiągnąć sylwetkę nad którą ludzie będą pochylać głowę. Wymaga to czasu, tak jak moje mistrzostwo wymagało czasu, ale uwierz mi że cholernie warto!

Piękne jest to że dając naszemu ciało to co potrzebuje odwdzięcza się natychmiastowo lepszym funkcjonowaniem, długowiecznością i koniec końców pięknym wyglądem.

Zbuduj swój

charakter z

mistrzem

Podchodzę holistycznie do tematu przemiany sylwetki, dając od siebie odpowiednie podejście do podopiecznych, właściwe metody treningowe, indywidualną dietę dopasowaną do realnych potrzeb zdrowotnych i fizycznych. W praktyce oznacza to nie tylko policzenie kaloryki i dopasowanie posiłków, ale również uwzględnienie wyników badań  krwi w tworzeniu całego planu działania.

Preferuje również stały kontakt w razie pytań, poprzez komunikator whatsapp bądź drogą mailową.

Łącząc wszystkie te elementy, skutecznie pomagam moim klientom.

Skontaktuj się

Chętnie odpowiem na Twoje pytania


  ReShape Zabrze
  Gabriela Narutowicza 1,
  41-800 Zabrze

  Miron Heinze:
  +48 794 794 541

  Close

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
  dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
  Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

  Working hours

  Monday – Friday:
  07:00 – 21:00

  Saturday:
  07:00 – 16:00

  Sunday Closed

  Our socials
  About