Przemiany

Paweł

Każda redukcja osoby z którymi współpracuję wygląda zupełnie inaczej. Na zdjęciu widzicie Pawła, który nie musiał wrzucać żadnych spalaczy, i innych środków żeby wyciąć się do jednocyfrowego poziomu tłuszczu. Ponadto kaloryka też nie zeszła poniżej jakiegoś drastycznie niskiego poziomu. Mogę śmiało powiedzieć że poszło mega sprawnie, bez komplikacji.

Jednak nie zawsze jest tak prosto, i to jak przebiega redukcja często determinuje to w jakim stanie jest nasza gospodarka cukrowa, tarczyca, jelita, hormony płciowe i wiele innych. Nie u każdego dzieje się to za pstryknięciem palca, i trzeba mieć tego świadomość.

Jeśli od dłuższego czasu redukcja nie idzie po Twojej myśli- zrób kompleksowy przegląd organizmu i wybierz się na badania:
- Morfologii
- Tarczycy (TSH, FT3, FT4)
- Insulinę oraz glukozę na czczo, oraz po obciążeniu roztworem glukozy.
- Hormony płciowe - Testosteron, progesteron, estradiol, prolaktynę
- Microflora scan

Warto również sprawdzić poziom witaminy D, B12, kwasu foliowego, homocsteiny, kortyzolu, DHEA , ACTH.

Mając tak kompleksowe badania, jesteś w stanie o wiele precyzyjniej zareagować, odżywić ciało i forma pojawi się znacznie szybciej, niż w przypadku ciągłęgo błądzenia i spekulacji. Do lata macie jeszcze 4 miesiące, także zacznijcie już teraz i dajcie sobie więcej czasu nie zajeżdżając przy tym zdrowia :)

U Pawła wrzucamy reverse, czyli stopniowo podnosimy kalorykę żeby wyjść z redukcji i nabić trochę mięcha

NEWSLETTER
Zapisz się do mojego newslettera już dziś