O mnie

Nazywam się Miron Heinze, i jestem czynnie startującym kulturystom, dietetykiem, trenerem przygotowania motorycznego oraz certyfikowanym trenerem IFBB.

Sport w moim życiu przewijał się od najmłodszych lat , z początkiem była to piłka nożna, boks później po doznanej kontuzji  spróbowałem swoich pierwszych kroków w sportach siłowych. Właśnie mija 6 lat odkąd przekroczyłem progi pierwszej siłowni, i dziś wiem że mimo braku wiedzy w początkowych poczynaniach nie było to stracony czas. Wiem jaką drogę przeszedłem, i jak wiele rzeczy nauczyłem się na własnych błędach. Jednak kroki milowe w rozwoju z zakresu dietetyki, treningu i suplementacji umożliwiły mi rozmaite kursy, seminaria oraz współpraca z najlepszymi trenerami z branży. Szeroko pojęty zdrowy styl życia stał się  moją największą pasją , co skłania mnie do ciągłego poszerzania swojej wiedzy, praktykowanie jej i przekazywanie moim podopiecznym.

Osoby z którymi współpracuję otrzymują wiedzę popartą praktyką i co najważniejsze skondensowaną w pigułce,a jedyne co do nich należy to „odrabiać zadanie domowe” - wtedy cele sportowe, i sylwetkowe pozostają tylko kwestią czasu. 

To co wyróżnia mnie na rynku trenerów osobistych to fakt że nie bazuje tylko na jednym kursie ,czy jednej książce. Nie proponuje gotowych schematów dla każdego - ryż + kurczak + brokuly. Po pierwsze każdy plan dietetyczny jest komponowany zupełnie indywidualnie , i obejmuje - nietolerancje pokarmowe , badania krwi , typ budowy i wiele innych zmiennych. Kolejnym istotnym elementem jest aspekt psychologiczny związany z dietą. Zawsze dąże do tego by jedznie które rozpisuje nie było rozumiane przez moich podopiecznych jako "dieta" , a raczej styl życia. Nie bierze się to oczywiście z nikąd - musi być pysznie! Plany treningowe również personalizuje pod każdą osobę w zależnośći od wieku, dyscypliny sportowej, możliwości oraz celu sportowego/sylwetkowego. Ostatnim fundamentalnym punktem jest odpowiednie dobranie suplementacji. Na podstawie badań jestem w stanie dopasować dawki witamin oraz minerałów , co jest podstawą dobrej odporności i dobrego stanu zdrowia. Wiele się słyszy że witaminy to chwilowa moda, ale ja tak nie uważam. Jeśli mamy niedobory , zazwyczaj zaczynamy chorować- to dla mnie wystarczjący powód.

Współpracuje z czołowymi sportowcami pod kątem dietetyki: Aleksandrą Sikorą - 54-krotną reprezantką Polski w piłce nożnej, Mateuszem Tomiczkiem mistrzem Polski i świata w karate, Magdaleną Czyszczoń - panczenistką, reprezentantująco Polskę na arenie międzynarodowej, Adamem Gieltą- kickbokserem w formule K-1, reprezentant kraju, mistrz Europy , Julią Dutkiewicz lekkoatletetką,specializującą się w skoku wzwyż, multimedalistką mistrzostw Polski. 

Oczywiście współpracuję również z amatorami którzy chcą poprawić swój wygląd, zdrowie i jakość swojego życia, a niekoniecznie zdobywać najwyższe trofea :) 

NEWSLETTER
Zapisz się do mojego newslettera już dziś